Zajmujemy się szeroko rozumianą poligrafią od projektu do gotowego wyrobu. Nasi klienci otrzymują pełną, profesjonalną obsługę od pomysłu do końcowego efektu. Wykonujemy tanio i w krótkich terminach. W naszym studio oferujemy  druk i projektowanie materiałów reklamowych i publikacji. Przygotowujemy projekty w kilku wariantach, tak aby klient miał wybór. 


DRUK CYFROWY

  • małe nakłady (od 1 szt.)
  • krótkie terminy (nawet „od ręki”),
  • personalizacja druków (np. każda ulotka z innym adresem).

DRUK WIELKOFORMATOWY

Tu również dysponujemy możliwością realizacji szerokiej gamy produktów takich jak: banery, roll-upy, billboardy, plakaty.

DRUK OFFSETOWY

Przy druku offsetowym współpracujemy z nowoczesnymi drukarniami. W ten sposób możemy gwarantować wysoką jakość, krótkie terminy i bardzo dobrą cenę usługi. Możemy realizować druk ulotek z dnia na dzień w dużych nakładach, jak i w różnorodnych wariantach składania, plakaty w dużych formatach w niskich cenach, teczki ofertowe z dużą ilością wzorów i szeroką gamą uszlachetnień. Realizujemy notesy, koperty, naklejki, z firmowym nadrukiem jaki i kalendarze w szerokiej gamie formatów: ścienne, biurkowe, książkowe.


UPOMINKI REKLAMOWE

Jako agencja reklamowa oferujemy również gadżety reklamowe z nadrukiem: długopisy, kubki, balony, smycze i torby reklamowe, koszulki jaki i wszystkie produkty z kolekcji Blue Collection.

PRZYKŁADOWE CENY